O nas

TROCHĘ O NASZEJ PRACY

Rolnictwo to branża która na przestrzeni lat bardzo się rozwija pod względem technicznym. Maszyny konstruowane przez inżynierów i specjalistów składają się z różnych kategorii części elektrycznych, mechanicznych, tworzyw sztucznych itp. Podczas uprawy stosunkowo dużej ilości hektarów ziemi przez określony sprzęt  jego elementy robocze ulegają zużyciu. Chcąc również utrzymać jak najdłuższy okres eksploatacji maszyny pojawia się potrzeba wymiany tych części.

Firma AGROPOL od początku istnienia tj. ponad 20 lat, pomaga rolnikom w prawidłowym utrzymaniu sprzętu. Tworzy miejsce jakim jest Sklep części zaopatrzony w towar, który jest dobierany do odpowiedniej maszyny i wydawany przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Nasz zespoł

CO ROBIMY

Zaopatrujemy rolnictwo w części zamienne dla maszyn rolniczych takich jak: ciągnik, kombajn, siewnik, rozsiewacz nawozu, agregat, pług, przyczepa, prasa, owijarka, zgrabiarka, wóz asenizacyjny, opryskiwacz, paszowóz, przyczepa samozbierająca, sieczkarnia.

HISTORIA

Będąc na przestrzeni lat autoryzowanym dealerem światowych marek maszyn rolniczych takich jak: CLAAS, FENDT, MASSEY FERGUSON, ROSTSELMASH. Mamy doświadczenie i wiedzę którą dzielimy się z klientem.

ROZWÓJ

Rozmawiamy z naszymi klientami w celu poznania ich potrzeb i magazynowania tych towarów, które są najbardziej potrzebne aby konserwacja lub naprawa maszyny trwała jak najkrócej. Dzięki temu zapewniamy ciągły rozwój personelu i aktualizację towaru.

WSPÓŁPRACÓJ Z NAMI

Zachęcamy do współpracy. Jesteśmy otwarci na rozmowy i propozycje jak jeszcze bardziej możemy ulepszyć nasz magazyn części i obsługę.

CO ROBIMY DLA CIEBIE

Doświadczony personel pomoże w doborze odpowiednich części dla twojej maszyny.

Staramy się tak tworzyć magazyn, aby w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia towar został wysłany do Państwa.

Zadzwoń do naszych specjalistów tel. 62 78 193 31 lub napisz wiadomość email: sklep@agropol24.pl

NASZE MARKI